Курсові та дипломні купляють тут

Страхування

Задача 4
У договорі добровільного страхування майно підприємства застраховано в розмірі 70% його балансової вартості. Пожежею частково зруйновано будинок, балансова вартість якого 1360 тис.грн. Кошторис на відбудову будинку складає 184 тис.грн. Будинок збудований в 2013 році.
Визначити (розрахувати) розміри: страхової оцінки (вартості), страхової суми (покритя ризику), страхової премії (платежу), страхового збитку та страхового відшкодування (страхової виплати), якщо за договором була передбачена умовна франшиза в розмірі 5 % . Система страхування – пропорційної відповідальності. Страховий тариф (в % до страхової суми) – 0,9.

Задача 11
Землетрусом у грудні минулого року пошкоджено будівлю ферми ( яка збудована 10 років тому ) балансовою вартістю 514000 грн. У минулому році ( до землетрусу ) проведена її реконструкція, через що її вартість зросла до 120 тис.грн. Для відбудови ферми після землетрусу складено кошторис на суму 30000 грн., в якому враховані всі необхідні затрати.
Визначити (розрахувати) розміри: страхової оцінки (вартості), страхової суми (покритя ризику), страхової премії (платежу), страхового збитку та страхового відшкодування (страхової виплати), якщо за договором була передбачена безумовна франшиза в розмірі 3 % . Система страхування – дійсної вартості. Страховий тариф (в % до страхової суми) – 4,3.

Параметри роботи та координати виконавця: Алёна

Тип: Контрольна

Кількість сторінок: 2

Рік захисту: 2017

Ціна: 25 грн.

Контактна особа: Алена

Телефон: +380957914613

E-mail: s_alenka@meta.uaЗамовити готову роботу у автора


Заполните необходимые поля.